Наші вчителі

Учитель української мови та літератури

Омелянеко Олена Василівна. Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю " Українська мова та література". Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Учитель іноземної мови

Бистро Людмила Олександрівна. Закінчила у 2014 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Мова і література (англійська)".

Учитель фізичної культури

Бесараб Володимир Григорович. Закінчив у 1975 році Гомельський державний університет, за спеціальністю "фізичне виховання". Учитель першої категорії.

Учителі математики

Омельченко Лідія Василівна. Закінчила у 1974 році Чернівецький державний університет за спеціальністю "Математика". Учитель першої категорії.

Стриж Віктор Володимирович. Закінчив у 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, де здобув кваліфікацію "вчитель математики та інформатики".

Учитель історії та географії

Паращенко Людмила Анатоліївна. Закінчила у 1995 році Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Історія та основи правознавства, методика виховної роботи" та у 2008 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, де здобула кваліфікацію "вчитель географії, організатор краєзнавчо - туристської роботи". Учитель першої категорії.

Учителі хімії та біології

Махотіна Любов Іванівна. Закінчила у 1993 році Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Біологія та хімія", отримала кваліфікацію спеціаліста "вчитель біології та хімії". Учитель першої категорії.

Сольона Яна Анатоліївна. Закінчила у 2017 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "вчитель біології, екології, хімії".

Учитель фізики

Герасімова Тетяна Юріївна. Закінчила у 2015 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Фізика" та здобула кваліфікацію фізика, вчителя фізики та математики.

Учителі початкових класів

Макарець Ольга Олександрівна. Закінчила у 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Початкове навчання. Соціальна педагогіка " та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального пелагога. Учитель першої категорії.

Гудкова Тетяна Миколаївна. Закінчила у 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Початкове навчання. Соціальна педагогіка " та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального пелагога. Учитель першої категорії.

Шенкаренко Марина Федорівна. Закінчила у 2013 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Початкова освіта" та здобула кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початкової школи. Учитель другої категорії.

Учитель музичного мистецтва

Рудя Людмила Іванівна. Закінчила у 1992 році Київський державний інститут культури А. Корнійчука здобула кваліфікацію "Організатор самодіяльної творчості, керівник оркестру і ансамблю народних інструментів."

Педагог - організатор, вчитель індивідуального навчання

Іваненко Нелля Миколаївна. Закінчила у 1982 році Курський педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель російської мови та літератури". Учитель першої категорії.

Вихователі дошкільного навчального закладу

Скварча Ольга Валентинівна. Закінчила у 2007 році Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Дошкільне виховання" і здобула кваліфікацію вихователя дошкільного закладу.

Валюх Ольга Василівна. Закінчила у 1987 році Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Виховання в дошкільних закладах" і здобула кваліфікацію вихователя в дошкільних закладах.

Атестація педагогічних працівників 2018-2019 навчальний рік

Відповідно до графіку атестації педагогічних працівників нашого навчального закладу в 2018 -2019 навчальному році атестувалися: Іваненко Нелля Миколаївна (педагог - організатор, I категорія) Омельченко Лідія Василівна (вчитель математики, I категорія ), Скварча Ольга Валентинівна (вихователь дошкільного навчального закладу, 9 розряд).

Адміністрацією було здійснено вивчення системи роботи кожного педагога в зазначений період, з 01 по10 лютого проведено традиційну творчу декаду «Я атестуюсь».

В ході декади Іваненко Н.М. провела конкурсно-розважальну програму: «День святого Валентина» для школярів 1-4 класів та відкритий виховний захід «Герої не вмирають…» для 5-9 класів.

Омельченко Л.В. провела відкритий урок з учнями 5 класу з теми «Звичайні дроби» та цікавий позаурочний захід «Цікава математика».

Вихователькою дошкільного навчального закладу Скварчою О.В. підготовлено і проведене відкрите заняття з математики «Математична країна» та захід-розвага «Зустріч весни».

Під час декади відбулися творчі звіти педагогів, що атестуються в ході яких вони поділилися педагогічним досвідом та результатами власної роботи.

/Files/images/20190208_132807.jpg

/Files/images/20190208_131928.jpg

/Files/images/20190206_103025.jpg

/Files/images/20190207_134755.jpg

/Files/images/20190207_102239.jpg

/Files/images/20190207_103721.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 198