Наші вчителі

Учитель української мови та літератури

Вакансія відкрита

Учитель іноземної мови

Бистро Людмила Олександрівна.Закінчила у 2014 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Мова і література (англійська)". Учитель другої категорії.

Учитель фізичної культури

Вакансія відкрита

Учитель інформатики та математики

Стриж Віктор Володимирович.Закінчив у 2004 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, де здобув кваліфікацію "вчитель математики та інформатики".

Учитель історії та географії

Паращенко Людмила Анатоліївна.Закінчила у 1995 році Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Історія та основи правознавства, методика виховної роботи" та у 2008 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, де здобула кваліфікацію "вчитель географії, організатор краєзнавчо - туристської роботи". Учитель першої категорії.

Учителі хімії та біології

Махотіна Любов Іванівна.Закінчила у 1993 році Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Біологія та хімія", отримала кваліфікацію спеціаліста "вчитель біології та хімії". Учитель першої категорії.

Учитель фізики та математики

Панченко Тетяна Юріївна.Закінчила у 2015 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Фізика" та здобула кваліфікацію фізика, вчителя фізики та математики. Учитель другої категорії.

Учителі початкових класів

Некрасова Людмила Іванівна.Закінчила в 1985 році Глухівській державний педагогічний університет ім. С.М. Сергєєва-Ценського. Учитель першої категорії.

Макарець Ольга Олександрівна.Закінчила у 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Початкове навчання. Соціальна педагогіка " та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального пелагога. Учитель першої категорії.

Гудкова Тетяна Миколаївна.Закінчила у 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю "Початкове навчання. Соціальна педагогіка " та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, соціального пелагога. Учитель вищої категорії.

Учитель музичного мистецтва

Рудя Людмила Іванівна.Закінчила у 1992 році Київський державний інститут культури А. Корнійчука здобула кваліфікацію "Організатор самодіяльної творчості, керівник оркестру і ансамблю народних інструментів."

Асистент вчителя (8 клас)

Іваненко Нелля Миколаївна.Закінчила у 1982 році Курський педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель російської мови та літератури". Учитель першої категорії.

Вихователь дошкільної групи

Вакансія відкрита

Кiлькiсть переглядiв: 658