Шановні батьки!

З 1 вересня розпочалося навчання в дистанційній формі для учнів 1-9 класів відповідно до НАКАЗУ.

В нашій школі дистанційне навчання починаємо здійснювати в додатку ZOOM (це сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей). Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися синхронно (у режимі реального часу) та асинхронно (через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформах, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів».

Дорогі батьки, просимо не нехтувати режимом дня. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвинних (відповідно 35-хв для 1 ласу чи 40-хв для 2-4 класів) уроків перед комп’ютером не буде. Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів та учениць до різних видів діяльності.

Просимо проконтролювати, щоб завдання діти виконували при денному світлі задля запобігання порушення свтломаскувального режиму!

Надзвичайно важливим є також і процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:
1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.
2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя.
3. Якщо з будь-яких причин учителька- або вчитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися до адміністрації закладу для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.
Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Кiлькiсть переглядiв: 341