Тиждень знань з БДР

2019-11-15

З метою проведення з учнями та вихованцями цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, підвищення рівня обізнаності дітей з питань безпеки дорожнього руху, виховання у них навичок безпечної поведінки та дій на дорозі, посилення контролю за організацією роботи із питань безпеки дорожнього руху у закладах загальної середньої та дошкільної освіти у закладі був спланований та проведений Тиждень знань з БДР з 11 по 15 листопада 2019 року.

В ході проведення тижня класними керівниками та класоводами були проведені уроки в рамках єдиного національного уроку «Безпечне країна» 15.11.2019 (1-9 класи).

Учні початкової школи на виховних годинах повторили «Правила безпеки на дорогах» (1 клас), «Безпека руху пішоходів» (2 клас), «Сигнали світлофора і регулювальника» (4 клас), та провели гру «В гостях у світлофора Моргайлика» (3-4 класи).

Серед учнів 8 – 9 класів була проведена вікторина «Дорожня грамота» та відеолекторій «Про це потрібно пам'ятати на транспорті та дорозі».

Школярі мали змогу відвідати виставку в шкільній бібліотеці на тему «Причини та наслідки ДТП».

Питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму розглядалося на педагогічній раді, загальношкільних та класних батьківських зборах.

Підсумки проведення Тижня показали, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

/Files/images/20190510_132007.jpg

/Files/images/pmAl0qX81nM.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 35